Top Dekorativë I Kuq Me Xixa Gold 8 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184526 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes me kuadrat, në nuanca mat të jeshiles së kuqe dhe të artë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari i kuq jeshil
Materiali i produktit Plastike