Top Dekorativë I Tejdukshëm Tinsel 10 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1155721 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes xhingël transparent i ylbertë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit Plastike