Top Dekorativë Transparent Me Degë Manaferre 8 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1169259 Kategori:

Përshkrim

Stoli transparent i pemës së Krishtlindjes, i zbukuruar brenda me borë, degëza dhe manaferra.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit Plastike