Top Dekorativë I Zi Me Perla 10 Cm

0.69

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1144080 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes perla e zezë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E zezë
Materiali i produktit Plastike