Top Dekorativ Silver Me Xixa 15 Cm

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1156298 Kategori:

Përshkrim

Stoli e pemës së Krishtlindjes, top i shpuar, argjend me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Argjendi
Materiali i produktit Plastike