Top Dekorativë Transparent Ngjyrë Shampanjë 10 Cm

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1169256 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes top i tejdukshëm, i zbukuruar brenda me shampanjë konfeti.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë Transparente
Materiali i produktit Plastike