Top Dekorativ I Kuq Me Dre 7.5 Cm

0.59

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1168192 Kategori:

Përshkrim

Dekorimi i pemës së Krishtlindjes top i kuq me renë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike