Top Dekorativ Dizajn Me Arushë & Pemë 7.5 Cm

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1168191 Kategori:

Përshkrim

Stoli shumëngjyrësh i pemës së Krishtlindjes me arinj pelushi rreth bredhit të zbukuruar.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shumëngjyrëshe
Materiali i produktit Plastike