Topa Dekorativ Silver Me Thurje & Xixa 8 Cm 6 Copë

3.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1123965 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa argjendi, të shpuar me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Argjendi
Materiali i produktit Plastike
6 copë