Topa Dekorative Të Bardhë Me Kristale Bore 6 Cm 6 Copë

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1109993 Kategori:

Përshkrim

Set me topa të pemës së Krishtlindjes, të bardha, me borë në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
6 copë