Topa Dekorativ Me Xixa & Shkëlqim 5 Cm 12 Copë

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1021650 Kategori:

Përshkrim

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë Ari
Materiali i produktit Plastike
Copa 12 copë