Topa Dekorativë Gold Vija Me Xixa 10 Cm 6 Copë

7.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1072162 Kategori:

Përshkrim

Topat e pemës së Krishtlindjes, të artë, mat, me shkëlqim, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike
6 copë