Topa Dekorative Gold Set Mat Me Shkëlqim & Me Xixa 7 Cm 30 Copë

12.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1123987 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa të artë me shkëlqim, mat dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike