Topa Dekorativ Gold Me Xixa & Shkëlqim 10 Cm 6 Copë

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1062777 Kategori:

Përshkrim

Topa të pemës së Krishtlindjes, të artë, me shkëlqim, shampanjë, krisur, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë Ari
Materiali i produktit Plastike
6 copë