Topa Dekorativ Me Xixa & Shkëlqim 5 Cm 12 Copë

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1130866 Kategori:

Përshkrim

Topat e pemës së Krishtlindjes, të artë, mat, vjollcë, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra Ari i Zi
Materiali i produktit Plastike
12 copë