Topa Dekorative Me Xixa 8 Cm 6 Copë

4.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1155315 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shkëlqimi shampanjë dhe zinxhir argjendi, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Materiali i produktit Plastike
6 copë