Topa Dekorativë Të Kuq Jeshil Me Kuadrate 8 Cm 6 Copë

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1155548 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes topa me kuqe të kuqe, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
6 copë