Topa Dekorativë Të Bardhë Me Xixa & Shkëlqim 10 Cm 6 Copë

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1062786 Kategori:

Përshkrim

Dekorime të pemës së Krishtlindjes, topa të bardhë, me shkëlqim dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
6 copë