Topa Dekorativë Të Bardhë Me Fije 8 Cm 6 Copë

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1142749 Kategori:

Përshkrim

Set me topa të pemës së Krishtlindjes, të bardha, me xhingël, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
6 copë