Topa Dekorativë Silver Vija Me Xixa 8 Cm 6 Copë

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1072181 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa argjendi, mat me dizajn linjash me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Argjendi
Materiali i produktit Plastike
6 copë