Lule Dekoruese Gonxhe Trëndafili Nude 30 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157924 Kategori:

Përshkrim

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër, Trëndafil Portokalli Me Pika Vese.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë
Materiali I Produktit Plastike