Varëse Çelësash Portofol Unicorn 10 Cm

2.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1191033 Kategori:

Përshkrim

Çantë çelësash në ngjyra të ylberit dhe dizajnit unicorn. Ka zinxhir dhe xhufkë blu të lehta.
Përbërja: 80% PVC – 20% Poliester
Gjinia Vajzë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 8×4.5×10 cm