Shishe Qelqi E Tejdukshme Dizajn “Live, Laugh, Love” Me Drita Led 13 Cm

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1166092 Kategori:

Përshkrim

Kavanoz Transparent Me Mesazh, Tapë Tape Dhe Tela. Brenda Ka Drita Të Vogla Led. Punon Me 2 Bateri Të Tipit Cr2032 (Të Përfshira).
Lartësia E Diametrit: 6.5×13 + 4.5 Cm
Materiali I Produktit Qelqi