Vazo Qelqi Dekorative Me Varje Zinxhir Metalik 7×13 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1160043 Kategori:

Përshkrim

Vazo Dekorative Prej Qelqi E Varur, Me Një Zinxhir Të Hollë Argjendi Dhe Dizajn Të Stampuar.
Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë Tuaj Me Dekorime Unike Pranverore!
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Diametri X Lartësia 7×13 Cm