Vazo Qelqi Dekorative Me Kapak Dizajn “Home Fantasy” 1.1 Lt

3.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1160018 Kategori:

Përshkrim

Kavanoz Qelqi, Transparent, Me Kapak Tape Dhe Mesazh “Fantazi Në Shtëpi”.
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Kapaciteti 1.1 Lt
Diametri X Lartësia 10×21.5 Cm