Lule Dekoruese Lavander Në Vazo Me Dizajn “Home & Garden” 11×25 Cm

5.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1155446 Kategori:

Përshkrim

Bimë Dekorative Livando Në Një Vazo Të Qepur.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Vjollcë
Materiali Plastike
Diametri X Lartësia 11×25 Cm