Lule Dekoruese Lavander Lejla Në Vazo Metalike 13×36 Cm

7.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1147951 Kategori:

Përshkrim

Vazo Dekorative Me Livando Vjollce Në Një Tenxhere Argjendi Metalike.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Lejla E Argjendtë
Materiali Plastike Metalike
Diametri X Lartësia 13×36 Cm