Verore Me Gjethe Gold

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1199918 Kategori:

Përshkrim

Byzylyk ushtarak në mënyrë që dielli të mos ju djegë dhe të shijoni Pranverën. Ka një rruazë të kuqe dhe rruaza të tërfilit të artë.
Ngjyra Bardhë e Kuqe
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç