Yll Dekorativ Gold Me Xixa Për Majën E Pemës 22 Cm

2.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1013676 Kategori:

Përshkrim

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjes në ngjyrë ari me shkëlqim.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë Ari
Materiali i produktit Plastike