Yll Dekorativ Ngjyrë Shampanjë Me Xixa Për Majën E Pemës 22 Cm

1.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1184599 Kategori:

Përshkrim

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjes në ngjyrë shampanje me shkëlqim.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 20×22 cm