Yll Dekorativ Silver Me Xixa Për Majën E Pemës 13 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1130846 Kategori:

Përshkrim

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjeve në ngjyrë argjendi me shkëlqim.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra Argjendi
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 13×15 cm