Flok Bore Dekorativ Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 10 Cm 5 Copë

1.79

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157791 Kategori:

Përshkrim

Stoli e shampanjës me pemën e Krishtlindjes.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
5 copë
Gjatësia x Gjerësia 10×10 cm