Zemra Druri Me Thurje Me Ngjyra 10.5×9.5 Cm 6 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1171035 Kategori:

Përshkrim

Paketa Përfshin 3 Zemra Të Mëdha Prej Druri Të Thurura Prej 10.5×9.5 Cm Dhe 3 Zemra Të Vogla Prej 8×7 Cm Në Ngjyrë Të Bardhë, Të Kuqe Dhe Natyrale