Zemra Dekorative Të Kuqe Me Xixa & Mat Për Pemën E Vitit Ri 7 Cm 6 Copë

3.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1026322 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, zemrat e kuqe, mat, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
Copa 6 copë