Zemra Dekorative Me Xixa 7 Cm 6 Copë

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1132646 Kategori:

Përshkrim

Set me zbukurime të pemës së Krishtlindjes, zemra, të bardha, vjollce, rozë, të shpuara, me shkëlqim, me hark argjendi dhe gur të bardhë, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra Argjend i bardhë Vjollcë rozë
Materiali i produktit Plastike
6 copë