Xhel Aromatizues Ambienti “Citronella” 100 G

0.79

На залихама

Шифра производа: 1150158 Категорија:

Опис

Hapësirë ​​Aromatike Në Formë Xheli Me Aromë Citronella. Kthejeni Kapakun Në Mënyrë Që Të Shfaqen Vrimat Dhe Parfumi Të Lirohet. Nëse Nuk Doni Që Të Nuhasë Më Vetëm Kthejeni Kapakun.
*Kujdes! Mbajeni Larg Fëmijëve