Degë Dekoruese E Gjatë Me Lule Portokalli 97 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1032158 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Me Kërcell Të Gjatë Dhe Lule Portokalli.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Portokalli Jeshile
Materiali I Produktit Plastike