Mbajtëse Qiriri Pasqyre Katrore 13×13 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1039229 Категорија:

Опис

Qelqi Me Bazë Qiri, Katror, ​​Pasqyrë.
Vendosni Qirinj Dhe Drita Çaji Sipër Për Një Dekorim Të Veçantë.
Materiali Qelqi Plastik
Gjatësia X Gjerësia 13×13 Cm