Skoç Me Mbajtëse E Zezë Transparente 18 Mm X 20 M

1.29

На залихама

Шифра производа: 1176050 Категорија:

Опис

Baza plastike e zezë me shirit ngjitës dhe skoç rezervë.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia e Bazës: 8x4x5 cm
Gjatësia x Shiriti Gjerësia: 20 m 18 mm
* KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Materiali i produktit Plastike