Libër Ngjyrosje A4 “Kafshët E Pyllit” 32 Fl

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1089089 Категорија:

Опис

Libër për t’u ngjyrosur me 32 ngjyra me dizajnë të ndryshme të kafshëve! Vendi perfekt për të mësuar rreth xhunglës dhe kafshëve të pyjeve.
Gjatësia x Gjerësia: 21×27.5 cm