Boçe Pishe Dekorative Të Kuq Me Xixa & Mat 5 Cm 12 Copë

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1051245 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, kone pishe, të kuqe, mat, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
12 copë