Boçe Pishe Dekorative Të Kuq Me Xixa & Mat 6 Cm 12 Copë

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1026319 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, kone me pisha të kuqe, mat dhe shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
12 copë