Buqetë Me Lule Bore Lejla 22 Cm

3.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1107023 Категорија:

Опис

Buqetë dekorative me kërcell të shkurtër. Lulebore lejla.
Kombinoni modele dhe madhësi të ndryshme për të dekoruar çdo cep të shtëpisë!
Ngjyrë Lejla
Materiali Plastikë