Çantë Shkolle Blu 30x12x44 Cm

5.99

На залихама

Шифра производа: 1180611 Категорија:

Опис

Çantë shkollore – çantë shpine blu me 1 hapësirë ​​të madhe dhe një xhep të jashtëm me zinxhir. Ka një shpinë anatomike dhe shirita të butë.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 30x12x44 cm.
Materiali: Pëlhurë sintetike.
Gjinia Djalë vajze