Kartë Vizita Të Bardha Në Kuti Plastike Të Tejdukshme 100 Copë

1.29

На залихама

Шифра производа: 1055896 Категорија:

Опис

Një kuti plastike transparente që përmban 100 karta biznesi të bardha. Dimensionet e kartelës janë 9×5.5 cm dhe kutia është 10.5×3 cm.
Ngjyra E bardhe
100 copë