Degë Bredhi Zbukuruese Kuqe Me Gold 18×9 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1145564 Категорија:

Опис

Stoli i Krishtlindjeve, lule me kapëse, bredhi me shkëlqim ari dhe mollë të kuqe, topa dhe dhuratë.
Kombinoni modele të ndryshme për një prekje magjepsëse të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari i Kuq
Gjatësia x Gjerësia 18×9 cm