Degë Krishtlindje Dekorative Gold Me Xixa 27 Cm

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1133893 Категорија:

Опис

Dega e fierit të Krishtlindjeve me gjethe vezulluese ari.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari