Degë Dekoruese Bar I Bardhë 75 Cm

0.99

На залихама

Шифра производа: 1136498 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Me Kërcell Të Gjatë Të Barit Të Bardhë.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Bardhë
Materiali Plastike