Degë Dekoruese Jeshile Me Fruta 31 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1160788 Категорија:

Опис

Degë Jeshile Dekorative Me Fruta.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë
Ngjyra E Gjelbër
Materiali I Plastike