Degë Krishtlindje Dekorative Gjethe Të Kuqe Me Xixa 55 Cm

0.99

На залихама

Шифра производа: 1183254 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve në gjethe të kuqe me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe